Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  
hier klicken
  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

Kariera>>Kariera
Kariera
 

  werkzeug-maschinen-blog.com

Podejmij współpracę z AmerBrokers i otwórz swój własny POK


Jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie na rynku kapitałowym w obsłudze Klientów,
  • prowadziłeś lub pracowałeś w POK Domu lub Biura Maklerskiego,
  • posiadasz dobrą orientację na rynku kapitałowym,
  • masz licencję maklera papierów wartościowych, doradcy inwestycyjnego lub Agenta Firmy Inwestycyjnej,
  • lubisz wyzwania i jesteś nakierowany/a na sukces,
  • chcesz rozpocząć własną działalność gospodarczą,

proponujemy otwarcie własnego POK lub nawiązanie współpracy z AmerBrokers
w charakterze Agenta Firmy Inwestycyjnej.


Zapewniamy:

  • wsparcie techniczne i formalne w uruchomieniu i prowadzeniu placówki,
  • udostępnienie procedur związanych z uzyskaniem  wpisu na listę AFI,
  • przeprowadzenie rejestracji AFI w KNF-ie,
  • atrakcyjne warunki partycypacji w prowizjach giełdowych,
  • współpracę z doświadczonym zespołem  maklerów i analityków giełdowych,
  • system transakcyjny zaliczany do najbardziej niezawodnych na rynku,
  • atrakcyjną taryfę opłat i prowizji pomocną przy pozyskiwaniu  klientów,
  • wsparcie w zakresie promowania usług na lokalnym terenie.

Oczekujemy:

  • aktywnego pozyskiwania Klientów,
  • utrzymywania dobrych relacji z Klientami,
  • aktywnej sprzedaży produktów inwestycyjnych,
  • wiedzy w zakresie inwestowania w instrumenty rynku kapitałowego, makroekonomii, analizy technicznej i fundamentalnej,
  • dobra znajomość MS Office oraz aplikacji narzędziowych: systemy transakcyjne, systemy do analizy technicznej
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz orientacja na sukces sprzedażowy,
  • znajomość technik sprzedaży,
  • umiejętności pracy w stresie i pod presją czasu.


W przypadku jakichkolwiek pytań  jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kontakt:
Zbigniew Starzycki - Dyrektor Departamentu Rynku Wtórnego
tel: (22) 397 60 10 , e-mail: zbigniew.starzycki@amerbrokers.net