Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

Nagrody i wyróżnienia
Nagrody i wyróżnienia
 

Najlepszy Dom Maklerski w Polsce pod względem stabilności i bezpieczeństwa platformy transakcyjnej na podstawie rankingu Bankiera z 27.05.2010.
więcej...

AmerBrokers uhonorowany nagrodą Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. za największą liczbę spółek wprowadzonych na GPW w 2008 roku.
więcej...

AmerBrokers liderem rankingu portalu IPO.pl za pierwsze półrocze 2008r. w kategoriach: najskuteczniejszy dom maklerski i oferty o wartości do 50 mln zł.
więcej...

Najlepszy Dom Maklerski w kategoriach: najmniej awaryjny i najtańszy system transakcyjny według rankingu Parkietu z dnia 14.03.2007 na podstawie oceny inwestorów indywidualnych.
więcej...

Oferta AmerBrokers najbardziej konkurencyjną pod względem prowizji na rynku akcji i obligacji w zestawieniu Rzeczpospolitej z 22.02.2007.
więcej...

Oferta AmerBrokers najbardziej konkurencyjną pod względem prowizji na rynku akcji i obligacji w zestawieniu Rzeczpospolitej z 20.01.2005.
więcej...

Najlepszy Dom Maklerski w Polsce pod względem bezpieczeństwa i jakości rozliczeń na podstawie rankingu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych w latach 2004, 2005 i 2006.
więcej...