Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

Nowości w ofercie>>IntraTerm Pro - 0 zł !
IntraTerm Pro - 0 zł !
 

Szanowni Klienci, http://writer-essay.com/about.php

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i starając się unowocześniać serwis transakcyjny AmerBrokers informujemy, że uruchomiliśmy nową bezpłatną wersję 6.01 aplikacji IntraTerm (zobacz demo), którą dedykujemy wszystkim naszym Klientom.

IntraTerm między innymi służy do prezentacji notowań giełdowych on-line w tabelach i na wykresach z możliwością korzystania z zaawansowanych narzędzi analizy technicznej. W programie tym dostępnych jest wiele różnych typów tabel umożliwiających różnorodną prezentację danych. IntraTerm jest też wyposażony w system alertów, który pozwala wychwytywać ważne dla inwestycji momenty w trakcie sesji, jak: nagły wzrost obrotów, znaczne zmiany kursów, jak również określone sytuacje na papierach wartościowych, takie jak: duże zlecenia kupna lub sprzedaży, transakcje o wysokim wolumenie przy dużym spadku lub wzroście kursu. System ten, dzięki naprawdę błyskawicznemu działaniu, będzie szczególnie użyteczny dla najaktywniejszych inwestorów (np.daytraderów), którzy często muszą podejmować szybkie decyzje i momentalnie reagować na określone sytuacje występujące na rynku kapitałowym.

Aplikacja IntraTerm została zintegrowana z naszym serwisem transakcyjnym i umożliwia w chwili obecnej następujące funkcje:

- składanie zleceń (również z poziomu obserwacji notowań: Ctrl+lewy klik)
- anulowanie zleceń
- przegląd zleceń aktywnych
- przegląd zleceń archiwalnych
- przegląd transakcji archiwalnych
- przegląd środków finansowych
- przegląd posiadanych papierów wartościowych
- przegląd historii finansowej
- przegląd historii PW
- złożenie dyspozycji przelewu

Nowo wdrożona wersja 6.01 zawiera ponadto następujące ulepszenia w stosunku do poprzednich wersji:

- Wykresy AT rozbudowane o nowy wskaźnik analizy technicznej - Pivot Points

- Przyśpieszone wyświetlanie zmian danych o około 0.3 sek

- Poprawiona opcja "Dopasuj kolumny do zawartości" z menu "Tabela..."

- Ulepszone menu kontekstowe tabel. Znalazły się tam opcje szybkiego wyświetlenia wykresów (intraday, multi-intraday i historycznych) w oknach zależnych, opcja edycji listy instrumentów w tabeli i możliwość wywołania nowego okna informacji szczegółowych.

- Nowe okno szczegółów (pokazane poniżej po lewej stronie) o alternatywnym układzie pól, zawierające dodatkowe informacje

Tutaj znajdziecie Państwo pełną instrukcję obsługi programu IntraTerm.

Mamy nadzieję, że zaproponowana przez nas aplikacja ułatwi Państwu podejmowanie trafnych decyzji inwestycyjnych i zapewni wysoką stopę zwrotu.

Życzymy wielkich sukcesów z wykorzystaniem INTRATERM.

(Poniżej przykładowe okno aplikacji IntraTerm):

Aplikacja IntraTerm