Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

Nowości w ofercie>>Portfel AmerBrokers
Portfel AmerBrokers
 

Portfel AmerBrokers weiter

Portfel AmerBrokers jest produktem dystrybuowanym do klientów od początku czerwca 2009 roku. Zamieszczamy w nim informacje na temat aktualnie preferowanych przez AmerBrokers spółek. Portfel jest wysyłany drogą elektroniczną wyłącznie do klientów AmerBrokers. Od początku prowadzenia Portfela do końca 2012 roku narastająca stopa zwrotu Portfela sięgnęła 187,64%, przy głównych indeksach notujących następujące istotnie niższe stopy zwrotu.

 

Wykres zachowania Portfela AmerBrokers oraz najważniejszych indeksów giełdowych
 portfel
Źródło: obliczenia własne DM AmerBrokers

 

Stopa zwrotu Portfela AmerBrokers

stopa zwrotu


 
 W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości dotyczących Portfela AmerBrokers, prosimy o kontakt z nami.
 
 Departament Corporate Finance