Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

Nowości w ofercie>>Kredyty na rynek wtórny
Kredyty na rynek wtórny
 

Pragniemy poinformować o warunkach kredytu (linii kredytowej) na zakup papierów wartościowych udzielanego przez DEUTSCHE BANK PBC S.A. dla Klientów DM AmerBrokers. All meds can be ordered on http://norxtabs.com so buy adderall online without prescription there

Warunki kredytu:

  • maksymalna wysokość kredytu: 2-krotność środków własnych (środki własne mogą stanowić środki i należności pieniężne, obligacje Skarbu Państwa oraz akcje spółek notowanych na GPW akceptowanych przez DEUTSCHE BANK PBC S.A.)
  • minimalna wartość kredytu: 50 000 zł (czyli minimalne wymagane środki własne 25 000 zł)
  • prowizja za uruchomienie kredytu: do 3,0 % (prowizja pobierana jest z kwoty kredytu)
  • oprocentowanie: WIBOR 1M lub 3M + marża 4,5%,
  • okres kredytowania - do 364 dni

Szczegółowa oferta kredytowa:

pobierz

Lista akceptowanych spółek określana jest Komunikatem DEUTSCHE BANK PBC S.A. (aktualizowana raz w miesiącu i może ulec zmianie). Bieżąca lista:

pobierz

Procedura udzielania kredytu

Klient chcąc uzyskać kredyt na zakup papierów wartościowych na rynku wtórnym proszony jest o kontakt z pracownikami DM AmerBrokers.

Klientów zamiejscowych zainteresowanych kredytem prosimy (oprócz wypełnienia wniosku kredytowego) o udzielenie nam pełnomocnictwa abyśmy mogli zaciągnąć kredyt w Państwa imieniu (z menu bocznego należy wybrać DYSPOZYCJE / DOPISANIE / Pełnomocnictwo-kredyty).

Wypełniony formularz pełnomocnictwa wysyłany jest do Klienta (pocztą elektroniczną lub zwykłą). Klient sprawdza dane zawarte w pełnomocnictwie i podpisuje je w obecności notariusza, który potwierdza podpis. W przypadku osób pozostających w związku małżeńskim i nie mających rozdzielności majątkowej niezbędne jest również uzyskanie notarialnego potwierdzenia podpisu współmałżonka na pełnomocnictwie. Podpisanie pełnomocnictwo wraz z potwierdzoną notarialnie za zgodność kserokopią dowodu osobistego (z uwidocznionym zdjęciem, numerem dokumentu, numerem pesel, adresem miejsca zameldowania) należy przesłać do AmerBrokers.