Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

Aktualności>>Unieważnienie zleceń maklerskich i przerwa w dostępie do systemu transakcyjnego AmerNet
Unieważnienie zleceń maklerskich i przerwa w dostępie do systemu transakcyjnego AmerNet
 

Szanowni Państwo,

W związku z Uchwałą Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Nr 368/2013 z dnia 9 kwietnia 2013r. uprzejmie informujemy, że wszystkie zlecenia maklerskie przekazane na giełdę oraz do alternatywnego systemu obrotu, które nie zostaną zrealizowane do końca dnia 12 kwietnia 2013 r. (włącznie), tracą ważność po zakończeniu sesji giełdowej w tym dniu.

Jednocześnie informujemy, że w związku z pracami przygotowawczymi do nowego systemu UTP, którego start GPW zaplanowała na dzień 15 kwietnia, w serwisie transakcyjnym AmerNet będą prowadzone prace techniczne:

- w dniu 10-04-2013 r. w godzinach 20:00 - 24:00
- w dniach od 12-04-2013 r. od godziny 19:00 do dnia 13-04-2013 r. do godziny 20:00

System transakcyjny będzie w tym czasie niedostępny.

Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy. Игра tales from the borderlands: episode three - catch a ride на StopGame.ru