Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

Oferta publiczna>>Oferta publiczna Platinum Properties Group S.A.
Oferta publiczna Platinum Properties Group S.A.
 

Typ akcji akcje zwykłe na okaziciela serii E
Rodzaj oferty oferta publiczna
Przedmiot oferty 20 - 140 mln akcji
Obecna liczba akcji 619.034.378
Transza Dużych Inwestorów od 10 do 90 mln akcji
Transza Detaliczna od 10 do 50 mln akcji
Przedział cenowy 0,33 zł - 0,60 zł
Cena emisyjna akcji serii E 0,35 zł za jedną akcją
Book-building 18 lutego – 1 marca 2013 r.
Zapisy 4 - 15 marca 2013 r.
Rynek wtórny Rynek regulowany GPW
Oferujący - składanie zapisów w transzy dużych inwestorów NWAI Dom Maklerski
The person may buy premarin no prescription online and get it by the courier

 

Zasady składania zapisów

  • Inwestor składający zapis musi posiadać rachunek papierów wartościowych w DM AmerBrokers SA,
  • Zapisy w transzy detalicznej będą przyjmowane po 0,35 zł ( Cenie Emisyjnej),
  • Zapis na Akcje Oferowane jest bezwarunkowy, nieodwołalny (z zastrzeżeniem prawa do uchylenia się od skutków prawnych złożonego zapisu stosownie do art. 51a i art. 54 ust. 1 pkt 3 Ustawy o Ofercie Publicznej), nie może zawierać jakichkolwiek zastrzeżeń oraz wiąże osobę składającą zapis do czasu przydziału Akcji Oferowanych w Ofercie albo do dnia odstąpienia od przeprowadzenia sprzedaży Akcji Oferowanych w ramach Oferty,
  • Należności wynikające z zawartych, lecz nierozliczonych transakcji sprzedaży nie mogą stanowić pokrycia zapisu na Akcje Oferowane.

 

Jak złożyć zapis na akcje PPG S.A.:

  • Należy zalogować się na swój rachunek i wejść w pozycje: DYSPOZYCJE ->DOPISANIE-> Zapisy na PPG  S.A.
  • Prosimy wpisać ilość akcji ( min. 1 akcja)
  • Zapisy można składać tylko za środki dostępne pod wypłatę. W ostatnim dniu zapisy do godziny 17.00.

 

Materiały do pobrania:

  • Prospekt emisyjny i aneksy - pobierz
  • PPG Equity Research by PAI - pobierz
  • PPG - Raport analityczny DM AmerBrokers S.A. - pobierz
  • PPG prezentacja inwestycyjna - pobierz
  • Karta informacyjna PPGSA IPO - pobierz