Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

Nowości w ofercie>>Zasilenie rachunku inwestycyjnego w AmerBrokers S.A.
Zasilenie rachunku inwestycyjnego w AmerBrokers S.A.
 

Zasilenie rachunku inwestycyjnego w AmerBrokers S.A. Searching how to buy Keflex here site at cheapest price?

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Dom Maklerski AmerBrokers S.A. otworzył nowy rachunek bankowy dla wpłat Klientów, zlokalizowany w BRE Bank S.A.

Rachunek ten umożliwi dokonywanie szybkich wpłat (bez oczekiwania na kolejne sesje rozliczeń międzybankowych ELIXIR) na rachunki inwestycyjne wszystkim Klientom posiadającym rachunki bankowe w ramach Grupy BRE Banku tj. BRE Bank, mBank i Multibank.

Przelewu środków pieniężnych na rachunek inwestycyjny Klient może dokonywać  na w/w rachunek w BRE Bank S.A., o parametrach:

Beneficjent rachunku:       Dom Maklerski AmerBrokers S.A.

nr rachunku:                      60 1140 1977 0000 5985 5000 1001

tytuł przelewu:                  numer rachunku inwestycyjnego oraz imię i nazwisko jego właściciela.

Aktualizacja danych i księgowanie przelewów zasilających na rachunki inwestycyjne Klientów będzie wykonywane przez Departament Finansowo-Księgowy Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. o godz. 08:00, 10:00, 12:30, 16:30


Z poważaniem,
Dom Maklerski AmerBrokers S.A.



Uwaga!
Dom Maklerski AmerBrokers SA podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.