Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

O NAS>>Kontakt
Kontakt
 

Dom Maklerski Amerbrokers S.A.
Millennium Plaza, 10. piętro
Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa
tel: 22 397 60 60
fax: 22 397 60 61
abrok@amerbrokers.net

Obsługa klientów w godzinach : 8:30 - 17:05 safe payday loans online without credit checks

sekretariat czynny w godzinach:
8:30 - 16:30

Departament Rynku Wtórnego (zlecenia telefoniczne)
w godzinach 8.30 - 17.05
tel: 22 397 60 10
tel: 22 397 60 11
tel: 22 397 60 12
tel: 22 397 60 13

Departament Corporate Finance:
tel: 22 397 60 22
tel: 22 397 60 25

Departament Rynku Pierwotnego:
tel: 22 397 60 29
tel: 22 397 60 28

Departament Informatyki:
tel: 22 397 60 33

Punkty Obsługi Klientów:

zlokalizowany w oddziale Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa:

POK - Warszawa SBRiR
Plac Powstańców Warszawy 2, 00-039 Warszawa
Telefon: 22 622 04 09
Faks: 22 629 01 90
Godziny obsługi: poniedziałek-piątek 9:00-17:00
Zakres usług: zawieranie umów o świadczenie usług maklerskich

zlokalizowany w oddziale Krakowskiego Banku Spółdzielczego:

POK – Kraków
ul. Rynek Kleparski 8, 31-150 Kraków
Telefon: 12 255 83 62
Godziny obsługi: poniedziałek-piątek 8:30-16:30
Zakres usług:zawieranie umów o świadczenie usług maklerskich

zlokalizowany w oddziale Bałtyckiego Banku Spółdzielczego w Darłowie:

POK – Koszalin
Ul. Zwycięstwa 13/1
75-033 Koszalin
Telefon: (94) 341 09 43
Godziny obsługi: poniedziałek-piątek 9:00-17:00
Zakres usług:zawieranie umów o świadczenie usług maklerskich

zlokalizowany w oddziale DZ BANK Polska S.A.:

POK - Warszawa
Plac Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa
Telefon: 22 505 78 50
Godziny obsługi: poniedziałek-piątek 8:30-16:30
Zakres usług: zawieranie umów o świadczenie usług maklerskich oraz przyjmowanie i przekazywanie zleceń nabycia lub zbycia instrumentów finansowych

zlokalizowany w placówce DM AmerBrokers S.A.:

POK - Lubin
ul. Ścinawska 16, 59-300 Lubin
Telefon: 76 846 52 53
Godziny obsługi: poniedziałek-piątek 8:30-17:15
Zakres usług: zawieranie umów o świadczenie usług maklerskich oraz przyjmowanie i przekazywanie zleceń nabycia lub zbycia instrumentów finansowych

zlokalizowany w filii Banku Spółdzielczego w Wysokiem Mazowieckiem:

POK - Wysokie Mazowieckie
ul. Białostocka 4, 18-200 Wysokie Mazowieckie
Telefon: 86 475 50 08
Godziny obsługi: poniedziałek-piątek 8:30-16:00
Zakres usług: zawieranie umów o świadczenie usług maklerskich

zlokalizowany w placówce DM AmerBrokers S.A.:

POK - Wrocław
ul. Świdnicka 19, lok 203a, 50-066 Wrocław
Telefon: 71 798 03 90
Godziny obsługi: poniedziałek-piątek 8:30-17:15
Zakres usług: zawieranie umów o świadczenie usług maklerskich oraz przyjmowanie i przekazywanie zleceń nabycia lub zbycia instrumentów finansowych

Agenci Firmy Inwestycyjnej:

Podkarpacki Bank Spółdzielczy - Agent Firmy Inwestycyjnej:

ul. Kościuszki 22, 38-500 Sanok
Telefon: 13 465 57 02
Godziny obsługi: poniedziałek-piątek 8:00-16:00
Zakres usług: zawieranie umów o świadczenie usług maklerskich oraz przyjmowanie i przekazywanie zleceń nabycia lub zbycia instrumentów finansowych

Omega Partners Sp. z o. o. - Agent Firmy Inwestycyjnej:

ul. Ogrodowa 31/5, 15-027 Białystok
Telefon: 888 22 66 99
Godziny obsługi: poniedziałek-piątek 8:30-16:30
Zakres usług: zawieranie umów o świadczenie usług maklerskich