Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

O NAS>>Podstawowe informacje
Podstawowe informacje
 

Dom Maklerski AmerBrokers SA rozpoczął działalność 2 listopada 1994 roku.

Jego właścicielem jest DZ BANK Polska S.A., który swoją ofertę kieruje do przedsiębiorstw oraz zamożnych osób indywidualnych. Specjalizuje się także w doradztwie korporacyjnym i bankowości inwestycyjnej dla klientów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. DZ BANK Polska S.A. oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę, korzystając przy tym z bogatego doświadczenia i know-how swojej spółki macierzystej - DZ BANK AG z Frankfurtu nad Menem. Instytucja ta pełni funkcję centrali dla niemieckich banków spółdzielczych, banku korporacyjnego oraz spółki wiodącej Grupy DZ BANK, jednej z największych grup finansowych w Niemczech, zarządzającej aktywami o wartości ponad 400 miliardów euro.

Grupa DZ Bank w Polsce

DZ Bank


Zezwolenie na prowadzenie działalności maklerskiej wydała Komisja Papierów Wartościowych i Giełd.

Od samego początku AmerBrokers pośredniczy w transakcjach jako bezpośredni uczestnik Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych i członek Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

AmerBrokers sukcesywnie rozwija wachlarz oferowanych usług, dostosowując je do zmieniających się warunków oraz potrzeb Klientów.

Istotną datą w historii biura było uruchomienie 2 listopada 1999 roku naszej strony internetowej. Był to pierwszy krok ku uruchomieniu serwisu, który jest obecnie jednym z naszych kluczowych produktów. Serwis wykorzystujący możliwości nowego systemu giełdowego WARSET, będący jednocześnie platformą transakcyjną dla wymagających Klientów, został uruchomiony 18 grudnia 2000 roku.

Oferta AmerBrokers przeznaczona jest dla Klientów oczekujących usług świadczonych na wysokim poziomie a profesjonalna ich obsługa stanowi dla nas najważniejsze wyzwanie.

Naszym zdaniem o jakości usług na rynku kapitałowym świadczy osobisty, oparty na zaufaniu i doświadczeniu kontakt pracowników z Klientem. Aby sprostać temu wyzwaniu stale podnosimy poziom fachowości naszych menedżerów i pracowników.

Podstawowe dane wykorzystywane w obrocie prawnym i gospodarczym:
Dom Maklerski AmerBrokers S.A.
Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa
NIP 113-22-38-466
Spółka z siedzibą w Warszawie wpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 33351, o kapitale zakładowym 21.200.000 zł (słownie: dwadzieścia jeden milionów dwieście tysięcy złotych) w całości opłaconym.