Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

NOTOWANIA>>Struktura indeksu WIG20
Struktura indeksu WIG20
 

STRUKTURA INDEKSU WIG20 *
 Nazwa  Reprezentowany  Kurs  Zmiana  Kapitalizacja  Obroty  Udział w  Wpływ na 
 spółki  sektor        [tys.zł]  [tys.zł]  WIG20  WIG20 ** 
PKOBPbanki36.20-1.55%33 937 50044 65016.58%-0.26%
PZUubezpieczenia449.40-0.13%38 804 92144 42014.53%-0.02%
PEKAObanki161.000.56%42 257 67565 76012.18%0.07%
KGHMsurowce112.00-2.52%22 400 00059 4058.82%-0.22%
PKNORLENpaliwowy43.00-4.44%18 391 49057 2067.70%-0.34%
PGEenergetyka14.99-0.99%28 027 71515 2306.17%-0.06%
PGNIGpaliwowy6.11-1.45%36 049 00011 4345.75%-0.08%
BZWBKbanki308.001.65%28 811 8878 9284.99%0.08%
BREbanki409.95-0.45%17 279 701122 1843.03%-0.01%
TPSAtelekomunikacja7.69-1.03%10 271 1415 6042.88%-0.03%
EUROCASHhandel detaliczny59.600.32%8 242 5278 8842.67%0.01%
TAURONPEenergetyka4.25-1.85%6 755 1158 5052.56%-0.05%
BOGDANKAsurowce101.90-2.02%3 465 9711 2432.00%-0.04%
ASSECOPOLinformatyka45.01-2.15%3 735 8442 7551.95%-0.04%
HANDLOWYbanki95.00-1.04%12 412 6622 1551.79%-0.02%
KERNELspożywczy51.30-2.29%4 087 7593 2911.46%-0.03%
JSWsurowce65.80-0.68%7 652 5114 0431.43%-0.01%
SYNTHOSchemiczny4.38-0.45%5 795 8353 1881.26%-0.01%
LOTOSpaliwowy34.20-5.26%4 439 30512 6971.20%-0.06%
GTCdeweloperzy8.000.13%2 554 9847361.07%0.00%
Razem335 373 543482 316100%-1.13%
 
* przed otwarciem tabela uwzględnia teoretyczne kursy otwarcia/kursy odniesienia
** procentowy wpływ zmiany kursów poszczególnych akcji na zmianę wartości indeksu WIG20


 Reprezentowane   Liczba  Udział w 
 sektory  spółek  WIG20 
banki538.57%
chemiczny11.26%
deweloperzy11.07%
energetyka28.73%
handel detaliczny12.67%
informatyka11.95%
paliwowy314.65%
spożywczy11.46%
surowce312.26%
telekomunikacja12.88%
ubezpieczenia114.53%
Razem20100.00%

Dane z Giełdy Papierów Wartościowych są opóźnione o 15 minut i podlegają całkowitemu zakazowi redystrybucji. Лендинг Пейдж от https://landing-page.com.ua/