Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  
sltservice.it

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

OFERTA>>Dla Emitentów>>Wyróżnienia
Wyróżnienia
 

Dotychczasowa działalność Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. na rynku pierwotnym została nagrodzona licznymi wyróżnieniami. Poniżej prezentaujemy ich listę.

Zapraszamy również do zapoznania się z z historią zrealizowanych przez DM AmerBrokers S.A. transakcji

 

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. przyznała nam prestiżową nagrodę za największą liczbę spółek wprowadzonych na GPW w 2008 roku.
W przygotowanym przez portal IPO.pl, pod patronatem między innymi Giełdy Papierów Wartościowych S.A., rankingu obejmującym IPO przeprowadzane w pierwszej połowie 2008 r., zajęliśmy pierwsze miejsce w kategoriach najskuteczniejszy dom maklerski i oferty o wartości do 50 mln zł., gdzie brano pod uwagę między innymi liczbę ofert i wartość pozyskanego przez emitentów kapitału.
Uplasowaliśmy się na I miejscu w rankingu „Najskuteczniejsze domy maklerskie 2008” przeprowadzonym przez Gazetę Finansową, a biorącą pod uwagę liczbę zatwierdzonych prospektów emisyjnych.
W kwietniu 2009 roku miesięcznik „Forbes” wyróżnił DM AmerBrokers S.A. dyplomem za zajęcie II miejsca w rankingu domów maklerskich wprowadzających spółki na giełdę.

 

Kontakt:
Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa
tel: (22) 397 60 60
fax: (22) 397 60 61
abrok@amerbrokers.net

sekretariat czynny w godzinach:
9:00 - 17:00