Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

OFERTA>>Dla Emitentów>>Oferowane usługi
Oferowane usługi
 

Naszą domeną w sferze usług dla przedsiębiorców jest doradztwo i organizacja procesu pozyskiwania kapitału. Kierujemy się świadomością specyficznych dla każdego Klienta potrzeb oraz uwarunkowań prawnych, organizacyjnych, czy ekonomicznych. Nasz obszar kompetencji jest na tyle rozległy, że jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do oczekiwań i preferencji Klienta, sięgając po wszelkie dostępne prawnie rozwiązania, które w danej sytuacji uznamy za optymalne. Jednocześnie naszą rolę w procesie pozyskiwania kapitału staramy się traktować możliwie kompleksowo. Stosujemy formułę współpracy, w której nie tylko podejmujemy działania proceduralno – operacyjne i sprzedażowe, ale przede wszystkim współtworzymy założenia przedsięwzięcia oraz nadzorujemy jego realizację. Nasze doświadczenia wskazują, że jednym z kluczowych czynników stanowiących o pomyślnej i sprawnej realizacji planów kapitałowych przedsiębiorców jest wypracowanie takiej koncepcji współpracy, która odzwierciedla zarówno optykę Klienta, jako podmiotu najlepiej zorientowanego w realiach swojej branży, jak i domu maklerskiego - łącznika Klienta z inwestorami.

Naszym Klientom oferujemy następujące usługi:

Analiza możliwości realizacji zakładanych planów kapitałowych;
Opracowanie koncepcji i szczegółowej konstrukcji przedsięwzięć kapitałowych;
Przeprowadzanie wycen przedsiębiorstw;
Organizacja i przeprowadzanie procesu pozyskania kapitału:

  • pierwsza publiczna emisji akcji i ich wprowadzenie do obrotu na GPW (IPO),
  • kolejne publiczne i niepubliczne emisje akcji i ich wprowadzanie do obrotu na GPW:

- emisje otwarte – skierowane do nieoznaczonych adresatów,
- emisje z prawem poboru – skierowane do dotychczasowych akcjonariuszy,
- emisje skierowane do wybranych inwestorów,
- emisje połączeniowe – związane z procesem łączenia się spółek,

  • publiczne i niepubliczne emisje obligacji i ich wprowadzenie do obrotu na Catalyst:

- obligacje zwykłe,
- obligacje zamienne na akcje,
- obligacje przychodowe,
- obligacje z prawem pierwszeństwa do objęcia akcji,

  • emisje innych papierów wartościowych, np. certyfikatów inwestycyjnych, warrantów subskrypcyjnych,

Poszukiwanie inwestorów branżowych i finansowych;
Doradztwo i wszechstronne uczestnictwo w procesie połączeń lub przejęć przedsiębiorstw;
Udział w tworzeniu i pośrednictwo w obsłudze programów motywacyjnych dla pracowników;
Pośrednictwo w publicznych wezwaniach do zakupu akcji i przymusowym wykupie akcji;

Przy urzeczywistnianiu planów naszych Klientów korzystamy ze stałych relacji z instytucjami finansowymi: TFI, OFE, bankami, firmami zarządzającymi aktywami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz z funduszami private equity.

 

          

 

Naszą zasadniczą ofertę uzupełniamy szeregiem usług towarzyszących realizacji przedsięwzięć kapitałowych:

  • Prowadzenie depozytu i ewidencji papierów wartościowych;
  • Prowadzenie księgi akcyjnej;
  • Prowadzenie rejestru sponsora emisji;
  • Pełnienie funkcji animatora na BPW, New Connect i Catalyst;
  • Reprezentacja Klienta w kontaktach z innymi uczestnikami rynku.
  • Pośrednictwo w transakcje kupna-sprzedaży akcji na wtórnym rynku niepublicznym;

 

Najciekawsze zrealizowane przez Dom Maklerski AmerBrokers S.A. projekty:

  • Pierwsze w Polsce wprowadzenia do obrotu publicznego funduszu typu – venture capital – Capital Partners S.A., było to jednocześnie pierwsze wprowadzenie do publicznego obrotu akcji spółki typu „start-up”;
  • Pierwsza w Polsce publiczna emisja certyfikatów inwestycyjnych funduszu zamkniętego TDA TFI;
  • Pierwsza w Polsce publiczna emisja obligacji spółki – CliF S.A.;
  • Pierwsza w Polsce subemisja usługowa – Karen Notebook S.A.;
  • Pierwsza w Polsce publiczna emisja obligacji hipotecznych – EFH S.A.;
  • Pierwsza w Polsce emisja obligacji zamiennych na akcje dopuszczonych do publicznego obrotu – Zasada S.A.;
  • Pierwsze w Polsce jednoczesne połączenie czterech spółek na rynku publicznym - Budimex S.A. - Budimex Poznań S.A. - Budimex Warszawa S.A. – Insbud S.A.;

 

Kontakt:
Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa
tel: (22) 397 60 60
fax: (22) 397 60 61
abrok@amerbrokers.net