Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

OFERTA>>Dla Inwestorów>>Analizy i rekomendacje
Analizy i rekomendacje
 

Analizy fundamentalne spółek Was wissen Sie über Spin-slot.com online casinos wissen?

Aby pomóc Klientom w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, AmerBrokers udostępnia analizy fundamentalne spółek, sporządzane przez Departament Corporate Finance. Są to analizy spółek notowanych na warszawskiej giełdzie, a także firm, których akcje mają być przedmiotem oferty publicznej przed ich wprowadzeniem na giełdę. Przy wyborze analizowanych spółek, kierujemy się także sugestiami naszych Klientów, dotyczącymi atrakcyjności poszczególnych emitentów.

Analizy fundamentalne spółek zawierają:

  • Opis branży, w której działa spółka
  • Opis działalności spółki
  • Analizę sprawozdań finansowych
  • Analizę wskaźnikową
  • Wycenę spółki
  • Analizę techniczną walorów danej spółki

Klienci AmerBrokers otrzymują analizy bezpłatnie.

 

Rekomendacje inwestycyjne

Analitycy AmerBrokers wydają rekomendacje inwestycyjne, dotyczące kupna bądź sprzedaży poszczególnych spółek giełdowych. Po wydaniu rekomendacji, spółka jest dokładnie monitorowana przez analityków AmerBrokers, analizowane są jej wyniki finansowe, jak też informacje napływające ze spółki i jej otoczenia.

Rekomendacje wydawane są bezpłatnie, ale początkowo otrzymują je wyłącznie Klienci AmerBrokers. Pozostałe osoby mogą korzystać z rekomendacji po ich odtajnieniu (z opóźnieniem tygodniowym).

Pełna lista aktualnych rekomendacji DM AmerBrokers jest dostepna po zalogowaniu do systemu AmerNet w zakładce "Rekomendacje" lub na platformie IntraTerm PRO jako pozycja dostępna z menu Rachunek > Rekomendacje.

Po odtajnieniu wszystkie rekomendacje inwestycyjne są dostępne na stronie AmerBrokers w zakładce Analizy > Rekomendacje