Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

OFERTA>>Dla Inwestorów>>Rynek wtórny
Rynek wtórny
 

Oferta DM AmerBrokers S.A. na rynku wtórnym


Dom Maklerski AmerBrokers S.A. oferuje swoim Klientom pełen zakres usług na wtórnym rynku papierów wartościowych. Zawierając Umowę o świadczenie usług brokerskich Klient ma możliwość inwestowania we wszystkie papiery wartościowe notowane na GPW. Zlecenia można składać telefonicznie, faksem lub przez internet, korzystając z systemu AmerNet.

AmerNet

System AmerNet umożliwia szybkie i bezpieczne dokonywanie wszelkich transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz pełną obsługę rachunku inwestycyjnego za pośrednictwem internetu. Dzięki pełnej integracji z systemem giełdowym WARSET, AmerNet zapewnia dostęp on-line do wszystkich rynków notowań oraz dużą szybkość dokonywania transakcji.

Osoby fizyczne korzystające z systemu AmerNet otrzymują w standardzie bezpłatny dostęp do:

  • notowań on-line z GPW (po 1 najlepszej ofercie kupna i sprzedaży)
  • analiz i rekomendacji przygotowywanych przez Wydział Analiz AmerBrokers
  • szybkiej i niezawodnej platformy transakcyjnej - IntraTerm PRO

    Klienci mają możliwość wyboru innego pakietu obsługi rachunku inwestycyjnego AmerNet:

    GPW:
    opłata miesięczna
    • Jedna oferta - osoba fizyczna bez opłat, osoba prawna 136,75 PLN
    • Pięć ofert - osoba fizyczna 80,10 PLN, osoba prawna 136,75 PLN
    • Pełny arkusz - osoba fizyczna i prawna 158,25 PLN
    New Connect:
    opłata miesięczna
    • Jedna oferta - osoba fizyczna bez opłat, osoba prawna 13,65 PLN
    • Pięć ofert - osoba fizyczna 8 PLN, osoba prawna 13,65 PLN
    • Pełny arkusz - osoba fizyczna i prawna 15,80 PLN
  • Szczególnie aktywnym Klientom AmerBrokers może zaproponować pakiet PLATINUM5 lub PLATINUMX, w których dostęp do notowań on-line (z pięcioma ofertami lub pełnym arkuszem) jest bezpłatny.

    Pakiety Platinum przyznawane są na podstawie zapłaconych przez Klientów prowizji w ostatnim kwartale. Klienci, którzy w ciągu kwartału zapłacili ponad 2000 zł prowizji przyznawany jest pakiet PLATINUM5, a Klientom, którzy zapłacili ponad 4000 zł prowizji przyznawany jest pakiet PLATINUMX.

    Więcej szczegółowych informacji na temat internetowego systemu AmerNet znajduje się tutaj.
    Wersja demo systemu AmerNet

    Transakcje terminowe

    AmerBrokers pośredniczy również w transakcjach na rynku praw pochodnych. Uzyskanie możliwości zawierania transakcji na tym rynku wymaga podpisania z AmerBrokers umowy o prowadzenie rachunku służącego do rejestracji transakcji na rynku praw pochodnych oraz posiadania przez Klienta Numeru Identyfikacji Klienta (NIK). Dla Klientów, którzy mają jeszcze nadanego takiego numeru, AmerBrokers bezpłatnie pośredniczy w otrzymaniu go od Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych.
    Za pośrednictwem AmerBrokers Klienci (również korzystający z systemu AmerNet) mają możliwość zawierania transakcji na opcjach, kontraktach terminowych na indeksy, akcje poszczególnych spółek i waluty oraz na jednostkach indeksowych.

    Odroczony termin płatności

    AmerBrokers oferuje Klientom zakup papierów wartościowych przy niepełnym pokryciu, z odroczonym terminem płatnością. Dzięki odroczonej płatności Klient korzysta z krótkookresowego, nie oprocentowanego kredytu na zakup papierów wartościowych. Płatność za nabyte papiery następuje w dniu finansowego rozliczenia transakcji w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych. Wysokość posiadanego pokrycia w momencie składania zlecenia, zabezpieczenie oraz inne warunki negocjowane są indywidualnie.

    Więcej szczegółowych informacji na temat oferty brokerskiej DM AmerBrokers : kontakt