Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

PLATFORMY>>AmerNet>>Odpowiedzialność
Odpowiedzialność
 

Dom Maklerski AmerBrokers SA dokłada wszelkich starań, aby informacje prezentowane na stronach serwisu AmerNet były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak zagwarantować ich pełnej poprawności. Żadna z zamieszczonych informacji nie stanowi oferty sprzedaży lub zakupu papierów wartościowych, których dotyczy.

Dom Maklerski AmerBrokers SA ma zgodę na wykorzystywanie danych, lub nie ma zastrzeżenia dystrybutorów informacji na wykorzystywanie ich w serwisie.

Przedstawiane tu dane pochodzą ze zródeł wiarygodnych, a w szczególności z następujących zródeł informacji:

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. http://www.gpw.com.pl,

Dom Maklerski AmerBrokers SA jest redystrybutorem danych giełdowych GPW.
Zarówno dostawcy jak i Dom Maklerski AmerBrokers SA nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Jedynym miarodajnym źródłem informacji giełdowych jest Cedula GPW.

Umieszczanie danych pochodzących z systemu AmerNet (także po przetworzeniu) w miejscach publicznych, tak w formie wydruków, jak i w formie elektronicznej - w serwisach internetowych (komercyjnych i prywatnych) oraz na listach dyskusyjnych NIE jest możliwe bez zgody Domu Maklerskiego AmerBrokers SA.

AmerBrokers SA uprzejmie informuje, że niedopuszczalne i niezgodne z prawem jest dostarczanie za pośrednictwem systemu AmerNet przez klientów / usługobiorców treści o charakterze bezprawnym.