Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

PLATFORMY>>AmerNet>>Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
 

Wszystkie informacje przesyłane z twojego komputera do/z Systemu AmerNet są szyfrowane przy użyciu najsilniejszych algorytmów dostępnych dla serwisów internetowych (klucz publiczny RSA 1024/2048, sesja SSL szyfrowana kluczem 256 bitowym).

Serwery WWW naszego systemu posiadają certyfikat cyfrowy wystawiony przez centrum autoryzacji Thawte, Inc. (jest to jeden z kilkunastu zaufanych wystawców certyfikatów których certyfikaty są domyślnie akceptowane przez przeglądarki internetowe).

Co to znaczy, że serwer posiada certyfikat ?

Certyfikat serwera WWW potwierdza, że komputer z którym się połączyłeś jest rzeczywiście tym komputerem którego adres internetowy został wybrany i widnieje w polu URL przeglądarki (np.: www.amernet.pl). Proces uzyskania takiego certyfikatu polega na weryfikacji, czy instytucja ubiegająca się o taki dokument może posługiwać się nazwą zawartą w kluczu (np.: Dom Maklerski AmerBrokers S.A.) i czy rzeczywiście jest właścicielem domeny internetowej w której znajduje się serwer (amernet.pl).

Dostęp do rachunków

Dostęp do rachunków klientów jest chroniony za pomocą unikalnego identyfikatora i kodu PIN. Trzykrotne podanie błędnego hasła powoduje zablokowanie konta. Odblokowanie konta jest możliwe po podaniu kodu PUK. Zablokowanie kodu PUK wymaga osobistej interwencji Klienta w siedzibie DMA.

Dodatkowe zabezpieczenie dostępu do rachunku jest możliwe przy użyciu generatora jednorazowych haseł - tokenów. Urządzenie to, o wielkości pilota od alarmu samochodowego, umożliwia po podaniu odpowiedniego kodu PIN wygenerowanie unikalnego hasła które jest ważne przez określony przedział czasowy lub do momentu jego użycia (tzn. nie jest możliwe użycie dwukrotnie tego samego hasła). Trzykrotne podanie kodu PIN powoduje zablokowanie urządzenia i wymaga interwencji Administratora w celu jego odblokowania.

W przypadku, gdy Klient korzystając z Systemu AmerNet nie wykona żadnej operacji w okresie 15 minut sesja zostaje zakończona. Dalsza praca będzie możliwa dopiero po ponownym zalogowaniu się do systemu.

Zmiana numeru rachunku bankowego

Zmiana numeru rachunku bankowego lub inwestycyjnego na które są przesyłane środki z rachunków klientów AmerBrokers wymaga osobistego podpisania odpowiedniego aneksu do Umowy o świadczenie usług brokerskich lub przesłania oświadczenia woli w tym zakresie z poświadczonym notarialnie podpisem.

Wszystkie powyższe rozwiązania bazują na najnowszych osiągnięciach technologicznych i zapewniają bezpieczeństwo transakcji.