Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

PLATFORMY>>FAQ>>Kontrakty terminowe
Kontrakty terminowe
 

Czy można przez AmerNet składać zlecenia na kontrakty terminowe?

Tak, system AmerNet umożliwia składanie zleceń na wszystkie rynki notowan i wszystkie instrumenty notowane na GPW.

Jak wygląda procedura uzyskania NKK dla kogoś, kto tego numeru nie posiada?

Klient, który chce uzyskać numer NKK, podczas wypełniania formularza otwarcia rachunku (lub w dowolnym momencie już po otworzeniu rachunku) dopisuje w uwagach prośbę o przyznanie NKK. Dalsza procedura jest podobna jak w przypadku otwierania rachunku internetowego. Przesyłamy stosowne dokumenty, Klient je podpisuje i odsyła. Oczywiście wszystko można załatwić także osobiście w siedzibie biura. Cała procedura nadania NKK w KDPW trwa około 1-3 dni.

Jak długo trwa potwierdzenie NKK w KDPW dla kogoś, kto taki numer już posiada?

Klient, który ma już nadany NKK przyznany za pośrednictwem innego biura maklerskiego, podczas wypełniania formularza otwarcia rachunku powinien podać ten numer. Wówczas Klient do podpisu wraz z umową otrzyma oświadczenia o posiadaniu NKK oraz wniosku o otwarcie konta indywidualnego w KDPW. Otwarcie tego konta trwa około 1-3 dni.

Jaka jest wysokość depozytu zabezpieczającego na kontrakty terminowe?

Depozyt zabezpieczający na kontrakty terminowe pobierany jest w takiej wysokości w jakiej wyliczany jest przez KDPW wg metodologii MPKR.