Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

PLATFORMY>>FAQ>>Zlecenia
Zlecenia
 

Jakie są godziny składania zleceń przez Internet?

Zlecenia składane Internetem przyjmowane są przez całą dobę. Dzięki łączności on-line systemu maklerskiego z systemem Warset, Klient ma możliwość złożenia zlecenia praktycznie w ostatniej chwili.

Jak szybko podawane są potwierdzenia o wykonaniu zlecenia (czas od momentu wykonania zlecenia do wyświetlenia informacji o jego wykonaniu)?

System AmerNet jest połączony on-line z systemem giełdowym. Czas przesyłania informacji o zawarciu transakcji jest uzależniony w największym stopniu od łącza jakim dysponuje Klient. W przypadku szybkiego łącza, więcej czasu zajmie przejście do opcji sprawdzania stanu rachunku (też bardzo szybkie i proste) niż będzie trwało przekazanie potwierdzenia.

Czy po podpisaniu umowy internetowej mogę składać zlecenia przy pomocy innych środków i czy także płacę niską internetową prowizję?

Oczywiście, jeżeli zawarta umowa przewiduje taką możliwość, Klient może składać zlecenia telefonicznie i faksem. W przypadku zleceń nie składanych internetem, stosowana jest jednak standardowa tabela prowizji. Nie dotyczy to Klientów, którzy mają wynegocjowane stałe, liniowe stawki prowizyjne.

Czy jestem odcięty od możliwości składania zleceń jeżeli wystąpi awaria łącz internetowych?

W przypadku awarii łącz internetowych, osoby, które mają taką opcję przewidzianą umową, mają możliwość składania zleceń za pośrednictwem telefonu lub faksu.System AmerNet jest podłączony do Internetu przez łącza dwóch niezależnych operatorów ISP. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia sytuacji w której to klient nie ma dostępu do swojego rachunku z powodu awarii łącza telekomunikacyjnego.