Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

ANALIZY>>Analizy
Analizy
 

Nazwa spółki  Data opublikowania   Plik 
Cyfrowy Polsat S.A.2012-12-27pobierz
Impel S.A.2012-10-26pobierz
 
Archiwum analiz:

Dom Maklerski AmerBrokers S.A. oferuje swoim klientom bezpłatne rekomendacje inwestycyjne natychmiast po ich sporządzeniu. Są one dostępne po zalogowaniu do systemu AmerNet. Informacje o rekomendacjach są także przekazywane przez pracowników AmerBrokers (tel. 22 397 60 60). Natomiast osoby korzystające ze stron AmerBrokers, które nie są klientami domu maklerskiego otrzymują rekomendacje z opóźnieniem tygodniowym. It is the right choice for the client to buy Atomoxetine no prescription online

Niniejsze analizy i rekomendacje udostępniane są nieodpłatnie. Zostały one przygotowane z wykorzystaniem najlepszej wiedzy oraz zachowaniem należytej rzetelności i staranności zawodowej. Dom Maklerski AmerBrokers S.A. nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych w oparciu o te rekomendacje.