Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  
Visit writing reviews for the most reliable writing companies reviews
  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

NOTOWANIA>>Indeksy
Indeksy
 

INDEKSY GPW
WIG202291.10-1.15%07-26
InvestorMS3015.00-0.70%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26
NCIndex301053.870.08%07-26
RESPECT2381.24-1.58%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
WIG-BANKI6928.85-0.33%07-26
WIG-BUDOW1830.710.09%07-26
WIG-CEE828.78-0.56%07-26
WIG-CHEMIA10697.96-2.44%07-26
WIG-DEWEL1469.58-0.30%07-26
WIG-ENERG3161.68-1.35%07-26
WIG-INFO1209.19-0.87%07-26
WIG-MEDIA3139.34-2.30%07-26
WIG-PALIWA3501.02-3.28%07-26
WIG-Plus858.830.06%07-26
WIG-Poland46981.22-0.98%07-26
WIG-SPOZYW3376.81-1.19%07-26
WIG-SUROWC3912.76-2.21%07-26
WIG-TELKOM809.91-0.78%07-26
WIG-Ukrain573.24-1.34%07-26
WIG20lev857.79-2.31%07-26
WIG20short3324.851.16%07-26
WIG20TR3397.80-1.15%07-26
WIGdiv999.82-0.96%07-26
INDEKSY ŚWIATOWE
AMSTERDAMEOE369.760.30%07-19
ATHENATGI836.98-1.20%07-19
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
DOWJONES-FUTURE15485.000.10%07-19
HANGSENG21362.420.10%07-19
IBEX357943.20-0.20%07-19
KOSPI1871.41-0.20%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
MEXICOIPC39891.67-0.60%07-19
NASDAQ-FUTURE3111.252.10%07-19
NASDAQ1003044.93-1.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
NIKKEI14589.91-1.50%07-19
NIKKEI-FUTURE14910.001.20%07-19
PARIS CAC-FUTURE3920.50-0.10%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19
RTS1382.330.40%07-19
S&P 5001692.090.20%07-19
S&P-FUTURE1690.000.60%07-19
SHANGHAI(A)2085.49-1.50%07-19
SHENZHEN5026.45-2.10%07-19
STOCKHOLM1221.210.30%07-19
WIEN2300.57-1.10%07-19
ZURICHSMI7928.120.00%07-19

Dane z Giełdy Papierów Wartościowych są opóźnione o 15 minut i podlegają całkowitemu zakazowi redystrybucji. 32 weeks pregnant how many months