Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

NOTOWANIA>>Statystyki
Statystyki
 

NAJWIĘKSZE WZROSTY
nazwa godzina kurs zmiana
BIOTON18:06:50*0.0433.33% ▲
DREWEX18:06:500.4124.24% ▲
GLOBALNRG18:06:501.4720.49% ▲
MEDIATEL18:06:49*0.3015.38% ▲
EUIMPLANT18:06:510.0912.50% ▲
NAJWIĘKSZE SPADKI
nazwa godzina kurs zmiana
ATLANTIS18:06:500.09-10.00% ▼
BBIZEN18:06:480.09-10.00% ▼
NFIEMF18:06:4820.25-7.83% ▼
IMPERA18:06:480.37-7.50% ▼
AWBUD18:06:500.42-6.67% ▼
NAJWIĘKSZE OBROTY
nazwa czas wartość obrotu
(tys. zł)
BRE18:06:48122 184
PEKAO18:06:4965 759
KGHM18:06:4859 404
PKNORLEN18:06:4857 206
PKOBP18:06:4844 650
PZU18:06:4844 419
PGE18:06:4815 229
INGBSK18:06:4814 795
LOTOS18:06:4812 697
PGNIG18:06:4911 433
OBROTY
rodzaj waloruwartość obrotu
(tys. zł/szt.)
Akcje ciągłe621 337
Akcje fixing101
Akcje NewConnect2 162
Obligacje7 601
Kontrakty na indeksy15 408 szt.
Kontrakty na akcje1 785 szt.
Kontrakty na waluty8 043 szt.
Opcje1 235 szt.
Dane z Giełdy Papierów Wartościowych są opóźnione o 15 minut i podlegają całkowitemu zakazowi redystrybucji.