Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że strony Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. wykorzystują do poprawnego działania pliki cookies, które są zapisywane w Państwa urządzeniach końcowych. Brak zgody na instalację plików cookies może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki internetowej. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. Więcej informacji o plikach cookies. Polityka prywatności AmerBrokers dotycząca plików cookies.Zamknij
ASSECOPOL 45.01 -2.15%   BOGDANKA 101.90 -2.02%   BRE 409.95 -0.45%   BZWBK 308.00 1.65%   EUROCASH 59.60 0.32%   GTC 8.00 0.13%   HANDLOWY 95.00 -1.04%   JSW 65.80 -0.68%   KERNEL 51.30 -2.29%   KGHM 112.00 -2.52%   LOTOS 34.20 -5.26%   PEKAO 161.00 0.56%   PGE 14.99 -0.99%   PGNIG 6.11 -1.45%   PKNORLEN 43.00 -4.44%   PKOBP 36.20 -1.55%   PZU 449.40 -0.13%   SYNTHOS 4.38 -0.45%   TAURONPE 4.25 -1.85%   TPSA 7.69 -1.03%  

  WIG 20
 
Wykres WIG20

 INDEKSY GPW
 
WIG202291.10-1.15%07-26
WIG46258.91-0.97%07-26
mWIG402886.24-0.98%07-26
sWIG8011930.54-0.08%07-26
NCIndex297.96-0.49%07-26

 INDEKSY ŚWIATOWE
 
BUDAPEST18247.17-3.80%07-19
DOWJONES15543.740.00%07-19
LONDONFTSE6630.67-0.10%07-19
NASDAQCOMP3587.62-0.70%07-19
PARISCAC3925.32-0.10%07-19
PRAGPX50884.06-0.90%07-19

OFERTA>>Zarządzanie aktywami
Zarządzanie aktywami
 

Zarządzanie portfelem papierów wartościowych na zlecenie

Dom Maklerski AmerBrokers S.A. współpracuje w zakresie zarządzania portfelem papierów wartościowych na zlecenie z Domem Maklerskim VENTUS ASSET MANAGEMENT S.A. Usługę zarządzania dla Klientów DM AmerBrokers świadczą licencjonowani doradcy inwestycyjni zatrudnieni w VENTUS.

Wszelkich formalności związanych z usługą zarządzania (wybór strategii inwestycyjnych, zawieranie umów zarządzania, uzyskiwanie niezbędnych informacji) Klienci mogą dokonać po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z doradcą inwestycyjnym:

609 703 338 Sergiusz Góralczyk
609 703 322 Maciej Kaźmierczak

Rachunki papierów wartościowych objętych usługą zarządzania prowadzone są w Domu Maklerskim AmerBrokers S.A.

Zarządzający portfelem papierów wartościowych podejmują decyzje kupna i sprzedaży papierów wartościowych oraz dokonują innych czynności niezbędnych do właściwego zarządzania aktywami Klienta na mocy udzielonego przez Klienta pełnomocnictwa, na zasadach określonych w Umowie oraz Regulaminie zarządzania.

Lokowanie, w imieniu Klienta i na rachunek Klienta, powierzonych przez niego aktywów, następuje w dostępne na rynku kapitałowym instrumenty finansowe według strategii inwestycyjnej zakładającej pokonanie indeksu WIG20 (do 100 % aktywów może być zainwestowane w akcje bądź instrumenty pochodne). Dzięki aktywnemu zarządzaniu, wykorzystaniu braku efektywności na polskim rynku oraz wykorzystaniu opcji do zabezpieczenia portfela zarządzający stara się pokonać indeks WIG20. Pokonanie indeksu oznacza osiągnięcie wyższych stóp zwrotu niż indeks podczas hossy oraz mniejsze straty niż indeks podczas bessy.

Tego rodzaju zarządzanie aktywami stanowi doskonałą alternatywę dla inwestycji w fundusze akcyjne. Większość funduszy akcyjnych osiąga gorsze wyniki niż indeks WIG20.

Porównanie z funduszami akcji:

Ventus


Minimalna wartość portfela dla podpisania umowy wynosi 250 000 zł. Opłaty i prowizje do negocjacji z doradcą inwestycyjnym.

Kliknij, aby wejść na stronę www.ventusam.pl